Kullanım Şartları


Sitemizi kullanan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Bu şartlar Fiilcekimleri.com tarafından önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Genel Sorumluluk

Sitemizin içeriği üyelerimiz ve editörlerimiz tarafından oluşturulmuştur. Bu içeriğin doğruluğu, güvenilirliği ve güncelliği konusunda bir garantimiz yoktur. Sitemizde sunulan programlar genellikle link verilmek suretiyle başka siteler üzerinden indirilmektedir. Bu programların içeriği ve kullanımı ile ilgili tüm riskler, oluşabilecek maddi manevi tüm zararlar kullanıcının sorumluluğundadır. Sitemiz bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Sitemizde editörlük sistemi vardır. Site yönetimi dışında isteyen herkes üye ve editör olarak site içeriğine katkıda bulunabilir. Editör ve üyelerimizin eklediği programlar denetimimizden geçiyor olsa da istenmeyen içeriklerin siteye eklenme ihtimali vardır. Site yönetimimiz böyle bir durumda oluşabilecek maddi ve manevi sorunlardan ve zararlardan sorumlu değildir. İstenmeyen içeriğe (zararlı bir program veya küfür/hakaret/reklam vb. içeren bir yorum) rastlamanız halinde “İletişim” sayfamızdan veya admin [at] fiilcekimleri.com adresinden bize ulaştığınızda gerekli inceleme yapılacaktır.

Telif Hakkı Bilgileri

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir ve buna uygun olarak hizmet vermektedir. Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme sorumlulukları yoktur. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri “İletişim” sayfamızdan veya admin [at] fiilcekimleri.com adresinden bize ulaşabilir. Bize ulaşan talep ve şikayetler incelenip, yerinde görüldüğü takdirde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İçerik Kopyalama

Sitemizde yayınlanan yazıların birçoğu ekleyen editörümüz tarafından Fiilcekimleri.com’a özel olarak hazırlanmıştır. Bu yazıların tüm hakları ilgili editöre ve Fiilcekimleri.com’a aittir. Çeşitli yazılımlar (script, bot vs.) kullanarak sitemize eklenen içeriğin otomatik olarak kısmen veya tamamen kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Üyeler

Sitemize kayıt olan üyenin bilgilerinin doğruluğundan üyenin kendisi sorumludur. İsteyen herkes sitemize üye olarak içeriğe katkı sağlayabilir. Üyenin mesajlarından, yorumlarından ve siteye eklediği yazılı ve görsel tüm içerikten sadece üyenin kendisi sorumludur. Üyenin kullanıcı adı ve şifresini gizli tutması ve başkasıyla paylaşmaması gerekmektedir. Üyeler sitemize ekledikleri yazılı ve görsel tüm içeriklerde, yasalara, kişilik haklarına, telif haklarına ve genel ahlak kurallarına uygun davranmak zorundadır. Üyeler siteye reklam amaçlı ve SPAM türü yazılar/yorumlar ekleyemez. Kullanım şartlarına ve üyelik sözleşmesine uymayan üyelerin üyelikleri herhangi bir uyarı yapılmaksızın silinebilir. Sitemize üye olduğunuzda, e-posta adresinize bildirim, bülten ve tanıtım mesajları gönderebileceğimizi kabul etmiş olursunuz. E-posta adresiniz ve kişisel bilgileriniz asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, ancak Fiilcekimleri.com tarafından irtibat, bildiri ve tanıtım amaçlı olarak kullanılabilir.